Înlătură notificare
Bun venit pe comunitatea noastră.
Te rugăm să te înregistrezi şi/sau să te loghezi pentru a putea posta.

Muzică Sigo aquii :>

Discuție în 'Muzică' creată de Daevas, 10 Iun 2019.

Watchers:
Acest subiect este urmărit de 5 membri.
  1. Daevas

Daevas Membru Albion
    V.I.P

Subiecte:
    58
    Aprecieri primite:
    49
    Aprecieri oferite:
    99
    N. Caracter:
    [Mr]Soviet
    Breaslă:
    Play4Win
    Referral:
    Google

2. Box

Box Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    0
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    12
    N. Caracter:
    depozit43
    Breaslă:
    Nu
    Referral:
    Facebook
    Cu căpșuni nu găsești nimic ? Nu de alta dar va reprezintăx'D)

Trimis de pe un telefon mobil
  3. Archon

Archon Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    27
    Aprecieri primite:
    17
    Aprecieri oferite:
    28
    N. Caracter:
    Archon
    Breaslă:
    d0ntCry
    Referral:
    Remix
    Nu te putem ajuta cu așa ceva.. caută-ți singur ceea ce te interesează doar pe tine
    Până una alta.. îți dedicăm asta și eu și soviet

Și pozele astea.. dacă ai uitat de ele, ca să nu uiți unde îți este locul :kissingheart:

Imgur

4. Box

Box Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    0
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    12
    N. Caracter:
    depozit43
    Breaslă:
    Nu
    Referral:
    Facebook
    Aștept poze când sunt ținut pe linia cercului că așa ai zis că ai poze sa văd și eu daca a existat vreodată căpșunarilor:))))) acolo în deșert abia cu grupa și ape ce a-ți băgat am luat bătaie dar sunteți căpșunari ce sa va cer că voi tot pe rândul de la căpșuni mergeți x'D precum calu drept înainte marsh am zis x'D

5. Archon

Archon Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    27
    Aprecieri primite:
    17
    Aprecieri oferite:
    28
    N. Caracter:
    Archon
    Breaslă:
    d0ntCry
    Referral:
    Remix
    Se vede în poză că ţi'am cerut 1v1 la pvp de faţă cu toată lumea pe miză şi te'ai tras pe cur şi dau şi acum când vrei tu pe SET RAZADOR cu staff de faţă dăm fără buguri în arena V3 fără buguri din alea de care vorbeşti tu şi tot tu le faci cu LuK deşert mijloc şi Ponke deşert început scoţi status de la grupă îţi bagi PV te punem să dai armura jos te prindem şi după faci la fel doar că cu atac las'o așa micuţule :'( Ai fugit de la setul cu CTN cu 10 violete când ai pierdut şi te lăudai că ai 5.3k violete !!!!!!! Slabul serverului când nu mai ai nevoie de setul razador mă anunţi că te scap eu imediat de el la 1v1 CU STAFF DE FAŢĂ şi itemele date la GM înainte de set că la fugă eşti bun când pierzi atât !!!!!!!!! Şi în legătură cu căpşunile eşti traumatizat că de ele vorbeşti toată ziua am impresia că le şi visezi noaptea când dormi căpşunile alea + nu e problema ta dacă unu lucrează la căpşuni altu la struguri sau orice altceva cum îţi câştigi tu existenţa orice ai face așa o face şi altul în felul lui cum poate şi nu e deloc problema ta şi nu faci pe nimeni să se simtă prost tot ce faci este să fii toxic şi penibil. Când mai ai ceva de demonstrat ne auzim la pvp şi aduci setul razador cu tine pa :-bd

6. Box

Box Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    0
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    12
    N. Caracter:
    depozit43
    Breaslă:
    Nu
    Referral:
    Facebook
    Sunt atât de bun in cat sunt subiect de vorba pentru voi căpșunarilor x'D știu știu am valoare mare din cauza asta sunt subiectul vostru zi de zi x'D căpșunari muritori de foame că din alt motiv nu plecați din țară decât dacă nu aveați sa treceți strada ;)) hai că va va las pe salariul vostru de 1250 euro să faceți figuri amărâților oricum sunt regele vostru nu uitați :kissingheart: v-am dat teroare x'D și a-ți inebunit cum vine unu va bate ziceți că sunt eu așa terorizați sunteți căpșunarilorx'D aveți nelămurit dați pm și ne vedem deșert mijloc pupincuriștilor

7. Daevas

Daevas Membru Albion
    V.I.P

Subiecte:
    58
    Aprecieri primite:
    49
    Aprecieri oferite:
    99
    N. Caracter:
    [Mr]Soviet
    Breaslă:
    Play4Win
    Referral:
    Google
    • Limbaj
    @Box daca-ti arat salariul meu imi suge ma-ta pula 10 ani de zile in continuare si tot nu mi se termina salariul pe o luna, ce vreau sa zic cu asta? Da, am salariu eu pe o luna cat ai tu in tot anul, dar nu despre asta e vorba, vorba e ca ma-ta e o curva ieftina, la 5€ te linge si-n cur. Capsunari.. deja m-am plictisit de gluma asta, daca nu era @Razvan.R s-o spuna, oare aveati si voi vreo gluma mai buna?=))) APROPO, INVATA SA SCRII INAINTE SA-MI COMENTEZI MIE LA TOPIC, ANALFABET INFECT.

8. Razvan.R

Razvan.R Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    19
    Aprecieri primite:
    11
    Aprecieri oferite:
    6
    N. Caracter:
    Cr1mA
    Breaslă:
    GameMaster
    Referral:
    facebook
    Băi , vazand comentariile de aici sincer nu ma putut abtine sa nu comentez. Luk tu esti "cineva", am inteles ! Inai te sa fii "cineva" aminteste-ti ce trebut de cacat ai avut pe acest sv, gen ai fost pizda fiecarui jucator de aici cand zic pizda ma refer la baiatu ala ce doar are vinuri si se bate. Ar fii multe de spus si de amintit dar nu-mi pot pierde timpul cu asa ceva. Tu esti "cineva" asta doar pt simu fapt ca ai ramas doar tu cu brasla ta pe sv si inca cativa jucatori vechi are inca nu au renuntat la albion. As specifica ca acum 3 seri in urma va bateati map1 blue. Si din imtamplare m-am conectat si eu la sv (imi venise dor sa te bat). Voi ii bateati pe cei de la blue, dar deja cand am mai achilibrat bataia asta insemnand ca eu am bagat 2 conturi un alt prieten inca 2 si cam aia a fost. Toata echipa ta a fugit map 1 red (regatul vostru) iara tu ti-ai pus 3 conturi afk map 1 lue. Asa ca daca imi permiti taci in pula mea din gura ca esti un nimeni !

9. Box

Box Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    0
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    12
    N. Caracter:
    depozit43
    Breaslă:
    Nu
    Referral:
    Facebook
    • Provocări
    Crimă Crima tu ești baza pe sv am uitat x'D) dar mi am adus aminte de tine de când farmai înrăit pe la 5 noaptea îți vindea baiatu chei de pe site și tu le farmai x'D și tu vb de pvp? x'D buni erați voi 20 vs 5 înainte acum frustraților comentați ?x'D) Ciocu mic Pupincuriștilor Daevas zis căpșunarul te rog frumos nu mă minți cu salariul tau x'D că la 5 euro pe oră la căpșuni știu și eu ce suma câștigi pe lună și nu te caca pe tine că mirosi in tot map1 nu că nu ai mirosit și până acum x'D Pupincuriștilor săraci drq va căcați aici pe voi :) cu cât câștigați și voi mirosiți a bară de stb ;)) pe mânuțele voastre cu pământ între unghii de la căpșuni logic că altfel nu se putea :) Daia fugiți din țară că nu sunteți în stare să vă vă descurcați și a-ți fugit la pula la străini x'D nu vreau sa mai aud de căpșunari cu 5 euro pe ora :))))

10. Gabriela

Gabriela Membru Activ
    Membru Albion

Subiecte:
    4
    Aprecieri primite:
    2
    Aprecieri oferite:
    2
    N. Caracter:
    [VIP]SucubuS
    Breaslă:
    -
    Referral:
    Voi va certati pe "cine doneaza mai mult" ? x'D) si nu prea vad... care e faza cu cheile de pe site ca sa poti farma... ai vrut sa te lauzi cu asta sau ce anume? x'D)
    Nu mai bine o lasati mai moale? e doar o melodie ;) certati-va si bateti-va pe srv nu pe forum :))))

11. Daevas

Daevas Membru Albion
    V.I.P

Subiecte:
    58
    Aprecieri primite:
    49
    Aprecieri oferite:
    99
    N. Caracter:
    [Mr]Soviet
    Breaslă:
    Play4Win
    Referral:
    Google
    Luk e genul ala de om care-si cumpara BMW si baga 5 lei motorina pentru ca n-are mai mult, dar macar se plimba cu BMW, asta e toata treaba cu LuK, cum a spus si @Razvan.R , e un nimeni, se crede si el cineva pe un server de metin.

12. Gabriela

Gabriela Membru Activ
    Membru Albion

Subiecte:
    4
    Aprecieri primite:
    2
    Aprecieri oferite:
    2
    N. Caracter:
    [VIP]SucubuS
    Breaslă:
    -
    Referral:
    Va stiu pe amandoi "cat de cat" si foarte diferiti nu sunteti..... amandoi donati si "sunteti cineva pe metin" ... nu mai aruncati o pisica moarta dintr-o parte in alta :) Pana la urma topicul asta e in zona muzica x'D pentru ce va "certati"?

13. Box

Box Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    0
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    12
    N. Caracter:
    depozit43
    Breaslă:
    Nu
    Referral:
    Facebook
    Ba am audi nu BMW că țărani adevărat

14. Razvan.R

Razvan.R Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    19
    Aprecieri primite:
    11
    Aprecieri oferite:
    6
    N. Caracter:
    Cr1mA
    Breaslă:
    GameMaster
    Referral:
    facebook
    Audi sau BMW , tot de 5 lei bagi motorina
    --- Post dublu unit, 11 Iun 2019 ---
    Baiatule eu am 2000 de lire donate la actual pe albion daca e sa ne laudam. Asa ca nu-mi zice tu mie ca farmam la 5 noaptea. Daca am farmat vreo data , am facut-o de placere sau din cauza plictiselei dupa servar. Aici era vorba de cat de prost esti tu. Nu de cati bani s-au bagat in sv asta sau de cine i-a bagat
    Stii cum e vorba aia poti sa fi multi milionar daca esti prost tot degeaba. Dar sa-ti dai seama ca esti prost trebuie sa-ti mearga mintea. Si tie luk nu-ti merge !
    Luk eu nu vreau sa fiu cineva. Am renuntat la acest joc daca inca nu ai observat. Singurul motiv care ma face sa mai intru odata la 2 3 saptamani pe joc eate acela ca simt nevoia sa mai schimb cate o vorba cu persoanele cu care comunicam mereu. Nu intru sa-ti arat tie ca sunt cineva. Din cate am observat eu tu esti cel care inca sufera. Iti explic si dc. De curand am intrat pe sv, eram singur tu erai cu inca 2 samance. M-ai batut am intrat in cerc apoi ai zis-o pe aia "cum e sa stai in cerc" vazand chestia asta la tine imi dau seama ca esti prea ofticat si inca suferi ca ai mancat multa bataie , cand te-am vazut asa prost mi-am dat frumos log out si te-am lasat in prostia ta! Stii cum e atat poti atat faci !

15. Box

Box Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    0
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    12
    N. Caracter:
    depozit43
    Breaslă:
    Nu
    Referral:
    Facebook
    Te lauzi la mine că ai donat 2mii lire ?x'D Unde ești să îți dau un premiu pupincuristule x'D) cat cur ai dat pentru bani aia mă rog daca ai avut vreodată încă ceva pentru voi ăștia plecați din țară sunteți incapabiliiii sa va descurcați in țara și a-ți fugit la pula la străini refugiațilorx'D n-am ce discuta cu voi săracilor saraciile drq

16. Razvan.R

Razvan.R Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    19
    Aprecieri primite:
    11
    Aprecieri oferite:
    6
    N. Caracter:
    Cr1mA
    Breaslă:
    GameMaster
    Referral:
    facebook
    Nu eu ma laud ci iti raspundeam la acuzatia ta in care ziceai ca ai donat sa-mi vinzi mie chei. Dar esti prea prost sa intelegi asta! Si in legatura cu cei ce au plecat din tara , nu cred ca e treaba ta dc a plecat fiecare din tara. Poate uni din noi am fost invatati sa traim cu o suma de bani mult mai mare spre deosebirea de ceea cu care te-ai descurca tu . Daca tie iti ajung 2000-4000 lei lunar . Afla ca poate mie nu-mi ajung. Dar nu te vad pe tine sa castigi 4000 lei lunar !
    Inca nu ai observat ca toata lumea dupa acest joc te stie ca fiid cel mai prost jucator !

17. Box

Box Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    0
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    12
    N. Caracter:
    depozit43
    Breaslă:
    Nu
    Referral:
    Facebook
    • Limbaj
    Tu te iei cu mine in sume de bani saracule refugiatule muncești 3luni acolo unde ești tu sa sa câștigi cat mine pe lună sărăcia drq a-ți plecat de mațe goale de acasă fomiștilor sechestratilor n-am ce discuta cu voi flămânzilor străinilor stați plecat acum la tinerețe pe 1200euro si la bătrânețe veniti acasă și nu aveți unde dormi x'Dpizdelor mi-e scârbă de voi nici n-am ce sa mai discut cu voi ăștia plecați la căpșuni :)))))

18. Daevas

Daevas Membru Albion
    V.I.P

Subiecte:
    58
    Aprecieri primite:
    49
    Aprecieri oferite:
    99
    N. Caracter:
    [Mr]Soviet
    Breaslă:
    Play4Win
    Referral:
    Google
    • Limbaj
    @Box m-am saturat sa tot intru pe forum si sa vad ca-mi comentezi tu mie la topic, fii atent, ai dreptate, suntem niste saraci, nu avem unde dormii, si nici nu avem ce manca, ai dreptate, acum mars in mormantul ma-tii de analfabet si pune mana pe o carte ca sa inveti sa scrii, lasa metinul. Te lauzi ca ai un loc de munca bun? In ce fel scrii, tu n-ai fata nici de spalatorie. Dar in fine, nu-mi mai bat capul cu tine, esti prea handicapat ca sa-ti dai seama ca nu te inghite nici ma-ta. Ai audi? Cata pula a supt ma-ta pe bancheta din spate ca s-o ai?

19. Razvan.R

Razvan.R Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    19
    Aprecieri primite:
    11
    Aprecieri oferite:
    6
    N. Caracter:
    Cr1mA
    Breaslă:
    GameMaster
    Referral:
    facebook
    La cat de prost e asta nici nu stiu dc ma mai chinui sa-i raspund la coment. Dar cred ca am o solutie pentru ai inchide gura.
    Luk te invit sa postam aici conturile bancare sau ceva cu care sa ne arati cati bani castigi tu lunar. Atunci te va crede toata lumea si vom intelege ca nu esti un sugator de pula asa cum credem toti .

20. Box

Box Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    0
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    12
    N. Caracter:
    depozit43
    Breaslă:
    Nu
    Referral:
    Facebook
    Știu că va doare adevărul x'D) saraciile drq ce va atacați așa a? Daca nu va zis nimeni v-am zis eu și v-am pus pe gânduri săracilor :))))

21. Razvan.R

Razvan.R Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    19
    Aprecieri primite:
    11
    Aprecieri oferite:
    6
    N. Caracter:
    Cr1mA
    Breaslă:
    GameMaster
    Referral:
    facebook
    @[SGA]qWizzip ☺ Te rog sa dai T/C Deja nu mai suport sa vad cat e asta de prost !

#21 Razvan.R, 12 Iun 2019
    Ultima editare: 12 Iun 2019
  22. Box

Box Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    0
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    12