Înlătură notificare
Bun venit pe comunitatea noastră.
Te rugăm să te înregistrezi şi/sau să te loghezi pentru a putea posta.

Amuzament Pentru fata noastra zHache

Discuție în 'Amuzament' creată de Exo, 10 Oct 2019.

Watchers:
Acest subiect este urmărit de 1 membri.
  1. Exo

Exo Membru Albion
    V.I.P

Subiecte:
    12
    Aprecieri primite:
    13
    Aprecieri oferite:
    5
    N. Caracter:
    [VIP]Exonian
    Breaslă:
    Legacy
    Referral:
    Google
    • Ai grijă la ce postezi pe forum şi cum poate afecta o persoana lucrul acesta.
    Am tot vazut ca te ai legat de inteligenta si agresivitatea mea, din cauza asta stai pitit si nu ne spui si noua cine esti in viata reala? Nu iti este rusine sa comentezi si sa vorbesti despre ala si ala cand tu te stii un fricos? Daca tu esti asa frumos, arata ne si noua, te dai inteligent? O persoana inteligenta se prezinta ca sa vedem si noi ce a facut tu la viata lui incat sa nu merite injurii, ci respect! Mai jos atasat ai un videoclip cu melodia ta de suflet, melodie creata pentru tine. Iarta ma, nu pot avea o conversație inteligenta cu cineva ce asculta Dani Mocanu. Mi ar fii rusine in locul tau, rusine mare.... Dar na, te resemnezi tu. Videoclip şters.
    --- Post dublu unit, 10 Oct 2019 ---
    El* in loc de tu, scuza mi inteligenta, conduceam in timpul in care ti am scris :D
    --- Post dublu unit, 10 Oct 2019 ---
    E loc si de partea 2 3 4, se poate face vlog pe tema ta, eu zic sa ti vezi incontinuare de viata ta ca nu e loc sa te iei cu noi si sa mai schimbi salvatorii(cartofii prajiti). Te dai barbat, zici ca ai 30 de ani, un barbat adevarat, si la aia 30 de ani, nu sta ascuns in fata unui calculator si doar tasteaza. Ai aratat la toti cat esti de fricos, un pussy irecuperabil, nu te mai afirma ca esti bataie de joc, esti un nimeni, te ai nascut un nimeni,ai fost crescut de nimeni. Arata mi cine esti si in cel mai scurt timp posibil te vizitez. Ma ameninti ca ma faci ca nu stiu ce si ma rog de tine sa mi spui unde sa vin? Esti slab, ca om ca fiinta esti un slab. Fii cuminte zic, urmatorul episod va fii despre a ta depresiva iubita complexata si frustrata, alta mancatoare de cartofi, va dati vegetarieni, dar defapt nu spuneti ca mai mult de cartofi prajiti nu va permiteti, x'D stai cuminte, numai cauta anturaj,sunt genul de persoana insistenta cand vrea sa obtina ceva, nu mi pune ambitia la indoiala ;)

Trimis de pe un telefon mobil
    #1 Exo, 10 Oct 2019
    Ultima editare de un moderator: 10 Oct 2019
  2. qWizzip ☺

qWizzip ☺
    Fondator
    Membru personal

Subiecte:
    394
    Aprecieri primite:
    433
    Aprecieri oferite:
    64
    N. Caracter:
    [SGA]qWizzip
    Breaslă:
    Metin2Albion
    Cum am menţionat şi în avertisment,

Ai grijă la ce postări faci pe forum, pentru că ele pot afecta în mod direct sau indirect o persoana, iar acest lucru poate duce la multe comportamente inadecvate.

Dacă aveţi ceva de împărţit folosiţi alte surse, nu implicaţi forumul.

3. Exo

Exo Membru Albion
    V.I.P

Subiecte:
    12
    Aprecieri primite:
    13
    Aprecieri oferite:
    5
    N. Caracter:
    [VIP]Exonian
    Breaslă: