Înlătură notificare
Bun venit pe comunitatea noastră.
Te rugăm să te înregistrezi şi/sau să te loghezi pentru a putea posta.

Bug cal Militar!

Discuție în 'Raportează un bug' creată de qPeliz, 9 Ian 2019.

Watchers:
Acest subiect este urmărit de 3 membri.
  1. qPeliz

qPeliz Membru
    Membru Albion

Subiecte:
    4
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    2
    N. Caracter:
    qPeliz
    Breaslă:
    RedSquand
    Referral:
    Dekaru
    -

#1 qPeliz, 9 Ian 2019
    Ultima editare: 9 Ian 2019
  2. StaiPeLoc

StaiPeLoc Membru Albion
    V.I.P

Subiecte:
    45
    Aprecieri primite:
    45
    Aprecieri oferite:
    61
    N. Caracter:
    [VIP]T1G3R
    Breaslă:
    ERROR
    Referral:
    Natsumi
    E evident ca nu ai stat putin sa te informezi, insa o sa incerc sa te lamuresc eu.

Calul este interzis in map1 pentru a evita folosirea lui in timpul luptei de catre ninja - arc.

Cuferele nu se pot deschide in map1 pentru ca atunci cand inventarul se umple, surplusul de iteme se duce direct pe jos si se face lag.

Pe viitor, iti propun sa te informezi in legatura cu regulamentul actual, respectiv propunerile facute inaintea ta pentru a evita postari inutile.

Contra!

Trimis de pe un telefon mobil
  3. qPeliz

qPeliz Membru
    Membru Albion

Subiecte:
    4
    Aprecieri primite:
    0
    Aprecieri oferite:
    2
    N. Caracter:
    qPeliz
    Breaslă:
    RedSquand
    Referral:
    Dekaru
    Da-mi voie sa te contrazic, calul armat merge chemat in map1 si ar fi cam aceasi treaba si totusi nu este interzis.
    Cat despre cufere ce surplus ca ai 4 inventare la dispozitie si mai este si cetateanul turmentat care te ajuta sa scapi din iteme-le ce nu merg aruncate. Eu am deschis 400 cufere si totate mi-au intrat in inventar.
    Nu sunt 500-1000+ de jucatori si chiar de ar fi tot nu ar crea multe probleme itemele de jos.

4. StaiPeLoc

StaiPeLoc Membru Albion
    V.I.P

Subiecte:
    45
    Aprecieri primite:
    45
    Aprecieri oferite:
    61
    N. Caracter:
    [VIP]T1G3R
    Breaslă:
    ERROR
    Referral:
    Natsumi
    Decizia s-a luat exact din motivele pe care ti le-am expus, acum mai mult de un an, zic eu :) . De asta ti-am si propus sa arunci o privire printre propuneri, respectiv modificarile aduse la server in postarile despre update-uri.

5. Abraxas

Abraxas Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    19
    Aprecieri primite:
    5
    Aprecieri oferite:
    16
    N. Caracter:
    Rafaam
    Breaslă:
    Breasla
    Referral:
    XcvbnmXcvbnm
    Daca n-ai inteles din ce ti-a zis @StaiPeLoc , iti explic eu mai pe intelesul tau cat de inutile sunt propunerile astea:
    Calul militar.. nu poti chema calul militar..si ce ? Ce vrei sa faci cu el map1 ? Este interzis atacul de pe orice fel de mount. Poti chema mistret/lup/leu/tigru/armat dar nu farmezi NIMICAAAA map1 pt ce ti-l trebuie ??? Asa. Ai mai zis de cl-uri surplus bla bla bla 4 inventare la dispozitie. Cand faci o propunere incerci sa te gandesti si la jucatorii full, nu doar la incepatori.(tu fiind unul) Eu am un inventar pentru pvp, unul pentru finisaje si inca unul pentru alte nimicuri deci am doar un inventar la dispozitie..+ ca pentru cl eu personal creez un caracter nou deschid cl iau ce imi trebuie si dupa sterg caracterul respectiv. Cine mai sta sa stearga la turmentat ?

#5 Abraxas, 9 Ian 2019
    Ultima editare: 9 Ian 2019

Distribuie pagina asta