Înlătură notificare
Bun venit pe comunitatea noastră.
Te rugăm să te înregistrezi şi/sau să te loghezi pentru a putea posta.
Înlătură notificare

Salut, Vizitator. Participă  la Tombola FL#5 şi ajută-ne cu un like pe facebook.

Click aici.

Ai ramas blocat intr-o harta?

Discuție în 'Tutoriale Joc' creată de Arlock, 28 Noi 2016.

Watchers:
Acest subiect este urmărit de 2 membri.
  1. Arlock

Arlock [Arlock]
    Game Master

Subiecte:
    45
    Aprecieri primite:
    85
    Aprecieri oferite:
    4
    Daca vi se întâmpla sa rămâneți blocați într-o anumite harta, va recomand sa instalați următorul program:
    Download Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 from Official Microsoft Download Center

Alt program: Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 from Official Microsoft Download Center
    Alegeți versiunea de bit pe care o aveți la windows, descărcați si instalați

Eu am cautat o rezolvare deoarece trebuia sa fac pvm in desert si o data ce m-am teleportat am avut surpriza de a nu mai putea intra pe joc. ( ma scotea afara dupa ce-mi arata caracterul ) .
    Asa ca am cautat o rezolvare si am gasit-o pe cea de sus si a functionat, cel putin la mine.

Bafta.

2. pepsyl3mon

pepsyl3mon Membru Albion
    Membru Albion

Subiecte:
    21
    Aprecieri primite:
    70
    Aprecieri oferite:
    15
    N. Caracter:
    pepsyl3mon
    Breaslă:
    nu am
    Puncte meci:
    7
    Referral:
    just4metin
    Poti sa scapi de bug si de pe site, orcum multumim pentru efort.:cool:

3. Arlock

Arlock [Arlock]
    Game Master

Subiecte:
    45
    Aprecieri primite:
    85
    Aprecieri oferite:
    4
    Pai tocmai, nu e bug, e un runtime de la noi din pc, clientul are unele functii noi pe care pc-ul nu le recunoaste si de aceea ne inchide clientul.
    Functia de pe site necesita timp de asteptare si practic iti trimite caracterul in map1, pe când ce am pus eu rezolva instant si puteti intra de unde ati ramas si nu va mai blocati pe viitor.

Eu am windows 10 Pro, acum in 2016, e posibil ca majoritatea sa-l aveti, cei care au alt windows, s-ar putea sa nu le functioneze programul de mai sus.

Distribuie pagina asta